To już 5 lat!

Już piąty rok jako społeczność osób wierzących organizujemy półkolonie adresowane dla najmłodszych (dzieci w wieku 5-12 lat). Pierwsze półkolonie zostały zorganizowane w  2014 roku. Pragniemy aby w czasie wolnym od nauki dzieci miały możliwość spędzenia wspaniałego czasu na grach, zabawach i nauce, jednym słowem połączyć przyjemne z pożytecznym. Chcemy być także wsparciem dla wszystkich rodzin z naszego miasta, dlatego półkolonie są całkowicie bezpłatne. Wszystko to dzięki osobom, które swoją pracę wykonują w ramach wolontariatu. Już teraz zapraszamy na wspaniały tydzień zabawy w dniach 9 – 13 lipca 2018 roku. Poniżej na plakacie szczegóły.

 

 

 

 

 

 

 

 

Day Camp 2017 – Wyprawa na dziki zachód

Już po raz czwarty! W dniach od 10 do 14 lipca 2017 roku odbyła się kolejna edycja półkolonii, tym razem przenieśliśmy się w świat dzikiego zachodu. Indianie, rumaki i kowboje towarzyszyły nam przez cały tydzień. Był to wspaniały czas zabawy i nauki, zarówno dla nas organizatorów jak i uczestników. Całość półkolonii, tak jak w ubiegłych latach, trwała 5 dni i była całkowicie bezpłatna. Organizatorem półkolonii (również jak w ubiegłych latach) była Fundacja Dziedzictwo i Kościół Chrześcijan Baptystów w Mińsku Mazowieckim. Półkolonie – również jak w poprzednich latach – zostały zorganizowane w centrum Mińska na ul. Małej 6 dzięki uprzejmości Dyrekcji Studium Języków Obcych, które na potrzeby półkolonii udostępniło swoje sale lekcyjne. Zajęcia były prowadzone między innymi przez chrześcijańskich nauczycieli ze Stanów Zjednoczonych. Już dziś zapraszamy na wyprawę z przygodą za rok.

 

Day Camp 2016 – Wielkie igrzyska

W dniach od 4 do 8 lipca 2016 roku odbyła się już trzecia edycja półkolonii, tym razem pod tytułem „Wielkie Igrzyska”. Zajęcia sportowe i tematyka igrzysk przeplatała się przez wszystkie bloki zajęciowe. Od prac plastycznych po lekcję angielskiego. Mieliśmy wspaniały czas zabawy i nauki, który trwał przez pierwszych 5 dni wakacji. Całość półkolonii, tak jak w roku ubiegłym, była całkowicie bezpłatna. Organizatorem półkolonii (również jak w ubiegłym roku) była Fundacja Dziedzictwo i Kościół Chrześcijan Baptystów w Mińsku Mazowieckim. Półkolonie – również jak w poprzednich latach – zostały zorganizowany w centrum Mińska na ul. Małej 6 dzięki uprzejmości Dyrekcji Studium Języków Obcych, które na potrzeby półkolonii udostępniło swoje sale lekcyjne. Zajęcia były prowadzone między innymi przez chrześcijańskich nauczycieli ze Stanów Zjednoczonych.Po raz kolejny mieliśmy przyjemność służyć niemal 80 dzieciom i ich rodzinom.

 

Day Camp 2015 – Wyspa skarbów

W dniach od 6 do 10 lipca 2015 roku odbyła się druga edycja półkolonii, tym razem pod tytułem „Wyspa Skarbów”. Mieliśmy przyjemność gościć 80 uczestników naszych półkolonii. W tym roku wyruszyliśmy w niezwykłą podróż z marynarzami którzy przez 5 dni przeżywali przygody podczas swojego rejsu. Przygody głównych bohaterów, którzy niejednokrotnie stawali przed trudnymi wyzwaniami wciągnęły nie tylko najmłodszych ale i rodziców dzieci, którzy nam towarzyszyli. Całość półkolonii, tak jak w roku ubiegłym, była całkowicie bezpłatna, wszystko dzięki nauczycielom i opiekunom którzy wykonywali swoją pracę w ramach wolontariatu. Organizatorem półkolonie była Fundacja Dziedzictwo i Kościół Chrześcijan Baptystów w Mińsku Mazowieckim. Day Camp został zorganizowany w centrum Mińska na ul. Małej 6 dzięki uprzejmości Dyrekcji Studium Języków Obcych, które na potrzeby półkolonii udostępniło swoje sale lekcyjne (za co serdecznie dziękujemy). Zajęcia były prowadzone między innymi przez chrześcijańskich nauczycieli, którzy specjalnie na tą okazję przylecieli ze Stanów Zjednoczonych.

 

Day Camp 2014 – Cool English School

W dniach 7-11 lipca 2014 roku odbyły się, po raz pierwszy, organizowane przez Fundację Dziedzictwo i Kościół Chrześcijan Baptystów w Mińsku Mazowieckim półkolonie z językiem angielskim „Cool English School”. Szkoła może być fajna! Tzw. Day Camp został zorganizowany w centrum Mińska na ul. Małej 6 dzięki uprzejmości Dyrekcji Studium Języków Obcych,które na potrzeby półkolonii udostępniło swoje sale lekcyjne. Zajęcia były prowadzone przez chrześcijańskich nauczycieli, którzy specjalnie na tą okazję przylecieli ze Stanów Zjednoczonych. Półkolonie obejmowały pięć dwudziestopięciominutowych bloków tematycznych w skład których wchodziły: lekcje j. angielskiego, zajęcia plastyczne, historie biblijne, zajęcia sportowe oraz przerwa regeneracyjna na ewentualne napoje i przekąski uczestników.

 

Kontakt:

Kancelaria Zboru
tel. +48 532 440 188
e.mail: kancelaria@5m.com.pl