Czym jest Labirynt?

Labirynt to niezwykły interaktywny spektakl i jednocześnie podróż, podczas której czas zatrzymuje się na chwilę. Uczestnik podczas tej podróży może zastanowić się nad najważniejszymi pytaniami, jakie człowiek stawia sobie w życiu. Po co żyje? Po co jestem na świecie? Jaki jest mój sens istnienia? Jest to również czas, kiedy uczestnik Labiryntu może zadać sobie pytania o swoją wiarę w Boga.

Kto może wziąć udział?

Każdy. Labirynt przeznaczony jest dla młodzieży i dorosłych. Projekt „Labirynt” istnieje w Polsce od kilkunastu lat. Wystawiany był w wielu miastach w Polsce i za granicą, dzięki czemu zobaczyło go już tysiące widzów.

Jak to działa?

Wydarzenie składa się z jednego widza. Uczestnicy wchodzą do labiryntu pojedynczo w odpowiednich odstępach czasu. Każdy uczestnik przemierza Labirynt zupełnie sam. Przed wejściem otrzymuje odtwarzacz mp3 i niewielki lampion. Labirynt to 10 komnat połączonych ze sobą, przez które widza prowadzi głos w słuchawkach. Wszystkie komnaty są ze sobą powiązane i tworzą swoisty proces. W połowie przedstawienia uczestnik ma możliwość podjęcia decyzji czy chce kontynuować podróż, czy wybiera wyjście z labiryntu. Podróż trwa około 40 min. Udział w Labiryncie jest całkowicie bezpłatny.

Ważne informacje:

  • Miejsce: Kościół Chrześcijan Baptystów w Mińsku Mazowieckim ul. Mała 6 (parter w budynku Studium Języków Obcych)
  • Termin: jesień 2021 / wiosna 2022
  • Rejestracja: Ze względu na specyficzny charakter przedstawienia (co 15 min. wchodzi jedna osoba, a podróż przez Labirynt trwa 40 min) konieczna jest wcześniejsza rezerwacja terminu pod numerem tel. 532 440 188
  • Opłaty: Uczestnictwo nie jest związane z żadnymi opłatami.

Kontakt:

Kancelaria Zboru
tel. +48 532 440 188
e.mail: kancelaria@5m.com.pl